Stavebniny Petr Marášek se nachází v obci Kaňovice okres Zlín. Byly založeny v roce 2010 pro potřeby stavební firmy Petr Marášek a hlavně pro potřeby okolních obcí a jejich obyvatel při výstavbě, rekonstrukcích a jiných úpravách domů, případně svého okolí. Naším cílem je uspokojit nejen požadavky malých živnostníků nebo specializovaných firem, ale i obyvatele žijící na vesnici v blízkém okolí. Nabízíme široký sortiment stavebního materiálu, štěrky-písky, stavební chemii, spojovací prostředky, kompletní odpadní systémy, vodo-topo, nářadí pro zedníky a domácí kutily, elektromateriál aj.

Naše firma má odborně proškolené pracovníky, kteří Vám poradí při výběru a určení vhodného stavebního materiálu v závislosti na Vašich požadavcích. V případě zájmu jsme schopni na místo stavby vyslat technika, který Vám poradí a ukáže správný pracovní postup se zvoleným materiálem.

Dále provádíme výpočet stavebního materiálu pro kompletní stavbu nebo jen částí.

Výpočty - díky spolupráci se všemi hlavními dodavateli stavebních materiálů v ČR Vám zdarma zajistíme výpočty související s novostavbou nebo rekonstrukcí Vašeho domu. Stačí jen doložit výkresovou dokumentaci v tiskové nebo elektronické podobě.

Cenové nabídky - při předložení poptávky Vám zdarma rádi vyhotovíme cenovou nabídku. Poptávky posílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo předejte přímo ve stavebninách.

Vozový park

Multicar M25 1,8t

Fiat Ducato

Volkswagen LT 1,7t

LIAZ 

Smluvní doprava

Při potřebě dopravy těžšího, popřípadě většího množství zboží je možnost smluvní dopravy. Ceny této dopravy jsou na vyžádání po konzultaci s dopravcem.

Joomla SEF URLs by Artio